Międzynarodowy Turniej Piłkarski „Errea Sanok Cup’19”

Przez dwa dni w Rodzinnym Centrum Sportu i Rekreacji WIKI w Sanoku trwał Międzynarodowy Turniej Piłkarski w ramach Errea Sanok CUP’19 z udziałem 10 drużyn. Wraz z senatorem Mieczysławem Golbą Prezesem Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej kibicowaliśmy młodym piłkarzom trzymając kciuki za jak najlepsze wyniki.

Gratulacje dla Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok za sprawne przeprowadzenie turnieju, którego mam zaszczyt być honorowym patronem.

Dwa dni zmagań drużyn Młodzików Starszych na dwóch boiskach równocześnie w Rodzinnym Centrum Sportu i Rekreacji WIKI w Sanoku to świetna forma zagrania wielu meczy w krótkim czasie. W turnieju bezkonkurencyjni okazali się gospodarze Akademia Piłkarska WIKI Sanok zajmując pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęła drużyna z Ukrainy Worskla Poltawa. Bardzo dobra i profesjonalna drużyna, która musiała uznać wyższość tylko zespołu z Sanoka. Trzecia na podium stanęła Stal Rzeszów wyprzedzając SMS Kraków. Na dalszych miejscach uplasowały się druga drużyna Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok, Polska Akademia Piłki Nożnej Kraków, Karpaty Krosno i Dynovia Dynów. Jednak pomimo dalszych miejsc chłopcy mieli okazję doskonalić swoje piłkarskie umiejętności. Brawa za postawę i grę do końca dla wszystkich.

Najlepszym Strzelcem Turnieju został Kamil Koczera z Akademii Piłkarskiej WIKI Sanok a Najlepszym Bramkarzem został bramkarz Worskla Poltawa Shatokhin Danylo.

źródło: własne/AP Wiki Sanok

Share |