Piknik Fundacji „Czas Nadziei”

9 czerwca uczestniczyłem w sanockim Skansenie w pikniku organizowanym przez Fundację „Czas Nadziei”. Poniżej relacja portalu esanok.pl z tego wydarzenia:

To było kolejne fantastyczne popołudnie z Fundacją Czas Nadziei i przyjaciółmi. Na Wielkim Pikniku Rodzinnym zorganizowanym w sanockim Skansenie bawiło się w sumie kilka tysięcy osób.

O godzinie 14 scenę przejęły przedszkolaki, prezentując swoje umiejętności taneczne. Po nich obserwowaliśmy pokaz zumby. W kolejnym punkcie, prowadzący, pan Ogórek z Centrum Uśmiechu, ze swoimi pomocnicami panią Jagodą i Truskawką uczyli dzieci, jak zdrowo się odżywiać.

Wiele działo się poza sceną. Było stoisko Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, można było zarejestrować się w banku potencjalnych dawców szpiku. Ogromny zainteresowaniem cieszyły się serduszka nadziei. Dzieci za darmo mogły korzystać z parku linowego, dmuchańców czy ścianki wspinaczkowej. Swoje stoiska i prezentacje przygotowali policjanci oraz strażacy. Trudno w kilku zdaniach opisać, co działo się w to niedzielne popołudnie w sanockim skansenie.

Punkt kulminacyjny stanowiły koncerty zespołów 4Dreamers oraz Yellow Horse. Zarówno na scenie, jak i pod sceną było bardzo gorąco!

źródło: esanok.pl

Share |